Laweta samochodowa bywa niezbędna – autoholowanie Łódź

Sytuacja, w której samochód odmówi posłuszeństwa może zdarzyć się każdego dnia, w każdym miejscu i o każdej porze. Nie zawsze można wziąć go na hol i w ten sposób przetransportować go do warsztatu. W takiej sytuacji do mechanika zawiezie go laweta.

Autoholowanie nie jest rozwiązaniem, po które można sięgać przy każdym samochodzie. Nie wolno z niego korzystać w przypadku pojazdów ze skrzynia biegów w automacie i napędem 4×4. Z transportu auta na lawecie nie skorzystają też właściciele samochodów z zawieszeniem hydropneumatycznym. Z holowania trzeba zrezygnować również w każdym przypadku awarii układu kierowniczego i hamulcowego, bez względu na markę i rodzaj auta.

Sprzedaż samochodów wyposażonych w rozwiązania, które jeszcze nie tak dawno uważane były za zbędny luksus idzie w górę. Elementy, które wpływają na podniesienie komfortu jazdy stają się standardem. Każdy z nich cieszy do momentu wystąpienia awarii. Wówczas okazuje się, że niektóre z dobrodziejstw techniki wykluczają najprostsze rozwiązania problemu i nie ma mowy o holowaniu auta, które stanęło na poboczu. Łatwość dostępu do nowoczesnych rozwiązań wpływa na ich popularność. Rośnie zatem zapotrzebowanie na lawety samochodowe sprzedaż ich może okazać się więc sposobem na działalność zarobkową.

Author: autoq.pl