Jak dopasować biustonosz

Rozmiar biustonosza składa się z cyfry, która stanowi obwód pod biustem, oraz litery, która opisuje wielkość miseczki. Do określenia rozmiaru stanika potrzebne są dwie wielkości: rozmiar pod biustem obraz obwód w biuście. Aby dopasować odpowiedni rozmiar biustonosza, należy od obwodu w biuście odjąć rozmiar pod biustem. W przypadku kiedy twój rozmiar pod biustem to 75, a obwód w biuście – 100, 100-75 = 25. Wynik 25 to miseczka F. Dlatego twój rozmiar biustonosza to 75F. Wymiary to nie wszystko, odpowiedni dobór miseczki zależy również od kondycji, kształtu piersi, budowy ciała.

 

Dobrze dobrany stanik zapewnia większy komfort noszenia bez uwierania, lepszą postawę. W sklepach dostępne są biustonosze triumph w rozmiarach od 70A do 95 E. W przypadku, kiedy uważasz, że Twój stanik zbyt obciśle przywiera do ciała w obwodzie pod biustem, może przymierzyć model stanika w „siostrzanym rozmiarze”, w najbardziej przybliżonym rozmiarze do Twojego. W przypadku kobiet noszących mniejsze miseczki stanika warto zadbać o odpowiednie wyścielenie miseczek stanika, w przypadku kobieto dużym biuście należy brać pod uwagę modele bielizny, które zapewni elementy dodatkowe podtrzymujące biust.
Miseczki stanika, z delikatnej koronki, świetnie podkreślą kobiecą figurę.
Dobrym pomysłem na naturalne wyeksponowanie biustu jest wybór modeli posiadających mających formujący szew na miseczkach. Szukając odpowiedniego stanika, warto skomponować go majtkami, aby stworzyć urzekający i zmysłowy komplet bielizny. Kwintesencją zmysłowości, która zapewni uwodzicielski efekt,jest połączenie nowoczesnego wzornictwa z delikatną koronką.

Więcej na stronie https://moenasklep.pl/

Author: autoq.pl