Czy można kupić przyczepę na zamówienie?

Przyczepa samochodowa to bardzo funkcjonalny element wyposażenia auta. Dzięki nim można przewieźć różne dodatkowe przedmioty – nawet te, które nie zmieszczą się w bagażniku czy na tylnych siedzeniach pojazdu. Niestety, nie zawsze dostępne na rynku modele przyczep są wystarczające. Czy w takiej sytuacji można kupić przyczepę na zamówienie?

Jakie parametry mają przyczepy na zamówienie?

Przyczepy indywidualne powstają według wytycznych Klienta i nie znajdzie się ich w standardowych konfiguracjach. W ten sposób powstają zarówno przyczepy typu SP1 jednoosiowe niehamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 759 kg, SP2 dwuosiowe niehamowane o DMC do 750 kg, SH1 jednoosiowe hamowane o DMC do 1800 kg, jak i SH2 dwuosiowe hamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 3500 kg. Przyczepa na zamówienie wykonana zgodnie ze wskazówkami Klienta pozwala na zastosowanie jej do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Taka osoba może wybrać różne opcje, np. wielkość, konfigurację i funkcjonalność.

Jak powstają przyczepy na indywidualne zamówienie?

Pierwszy etap w procesie zamówienia, to spotkanie z Klientem. Fachowcy poznają potrzeby na zastosowanie przyczepy, służąc wiedzą i podpowiadając najlepsze rozwiązanie. Wspólnie powstaje wstępny projekt i wycena, a gdy zostaną zaakceptowane przez Klienta, wtedy przechodzi się do produkcji. Realizacja zamówień na zamówienie lekkich i ciężkich przyczep o niestandardowych wymiarach wymaga pełnego zaangażowania i precyzji ze strony wykonawców. Dlatego producent lawet AUTOX bardzo dba o te aspekty. W razie potrzeby specjaliści udzielają informacji na temat postępu prac, a gdy przyczepa jest już gotowa, ustalają termin i miejsce jej odbioru.

Gdzie kupić przyczepę na zamówienie?

Aby cieszyć się ich solidną i funkcjonalną konstrukcją, warto korzystać z usług renomowanych producentów przyczep samochodowych, których nowatorskie koncepcje sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferują najwyższą jakość usług, korzystają z najlepszych komponentów od zaufanych dostawców. Optymalizują także rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo dla ładunku. Korzystając z ich usług, zyskuje się pewność, że dzięki przyczepom na zamówienie transportowane przedmioty są chronione przed uszkodzeniem, co skutkuje oszczędnością czasu.

Author: autoq.pl